EPEAK
اشتراک

آبنمای هوشمند دیجیتال

تصاویری از جنس قطرات آب!

آبنمای هوشمند می تواند تصاویری خیره کننده را با قطرات آب تشکیل دهند.برای انجام این فرایند از شیرهای برقی با سرعت بسیار بالا استفاده شده تا قطرات آب مورد نظر را برای عبور از هر نازل که در واقع یک پیکسل از تصویر مورد نظر را تشکیل می دهد، ایجاد نماید. این تصاویر می توانند کلمات فارسی و یا انگلیسی و یا حتی تصاویر ساده گرافیکی و یا افکتهای حرکت آب از راست به چپ و غیره باشند. تابش نور با رنگ های متنوع زیبایی چند برابری به این آبنما می دهد.

0
1

نحوه ی عملکرد آبنمای هوشمند

آبنما دیجیتال پرده نمایشی مهیج از آب می باشد، که ریزش های کنترل شده آب، طرحها و انیمیشن های متعددی را شکل می دهد، و می توانصدها کاربرد متنوع داشته باشد.در این آبنما برای ایجاد تصاویر و متن از هیچ صفحه شیشه ای یا چیزی شبیه آن استفاده نمی شود و تنها با استفاده از برش دقیق آب توسط نازلهای حساس دستگاه، تصاویر و متن به وجود می آیند.

پرده های آبی شکل گرفته در آبنما دیجیتال، پیام ها و مفاهیم گوناگونی را به مخاطب ارائه می دهد، که به دلیل همراه بودن ریزش آب، این مفاهیم در اذهان ماندگار خواهند شد. که این موضوع از اهمیت ویژه اي درمیزان فروش یک محصول، خدمات و هر آنچه که می خواهید برخوردار است.

کاربرد های آبنمای هوشمند

آبنما دیجیتال صدها کاربرد منحصر به فرد دارد ازقبیل:معرفی محصولات، نمایشگاهها، سالن ها و لابي هتل ها، مراکز تجاری، اداری، تفرج گاهها، رستورانها، بانک ها، بیمارستانها، مراکز دانشگاهی، میادین شهری و... بطور کلی می توان از این بیلبورد آبی بجای بیلبورد شهری استفاده نمود.

عملکرد این آب نما بدین صورت می باشد که مجموعه ای از اشکال هندسی، خطوط یا متن های متنوع به صورت تصاویر بسیار جالب با استفاده از یک فناوری نوین به وسیله قطرات آب ایجاد می شود و به صورت دوبعدی یا سه بعدی به نمایش در می آید.

آبنما ی هوشمند در ابعاد دلخواه قابل پیاده سازی است.

سفارش محصول