EPEAK
اشتراک

نانولیف هوشمند

تجربه ای جدید از نورپردازی هوشمند

پنل های نوری نانولیف محصولی جدید جهت نورپردازی هوشمند میباشند،برخلاف هرآنچه که تا کنون دیده اید.این سیستم با استفاده از تکنولوژی RGBW قابلیت تولید 16 میلیون رنگ را داراست.

با طلوع آفتاب،بصورت خودکار با رنگ هایی خیره کننده خلق و خوی خود را بهبود بخشید.

نانولیف هوشمند،در کنار روشنایی محیط با استفاده از رنگ های خاص و متناسب ، حالات شما را بهبود می بخشد.این تغییر رنگ بصورت خودکار در طول شبانه روز انجام می پذیرد و خانه ی شما را به خانه ی هوشمند تبدیل می کند.نانولیف با تلفیقی هوشمند از 16 میلیون رنگ،ترکیب هایی بی نظیر از نور را برای محیط شما به وجود می آورد.

0
1
نانولیف هوشمند
نانولیف آرورا
چراغ های نانولیف
لامپ نانولیف
ماژول نانولیف
نانو های هوشمند

موسیقی را با چشمان خود احساس کنید:

نانولیف هوشمند با استفاده از ماژول افزودنی Rythm موسیقی را بر روی پنل های خود به نور تبدیل می کند.با پخش موسیقی به یک تجربه ی بینظیر از رقص نور ها بپیوندید.

پنل های نانولیف چگونه کار می کنند:

این پنل های مثلثی شکل از طریق اتصالات پنل میتوانند به شکلهای مختلف در بیایند و با استفاده از نوارچسب تعبیه شده به راحتی بر روی هر سطح صافی نصب میشوند.در نهایت تمامی پنل ها بصورت سری به منبع تغذیه مخصوص متصل میشوند.

نانولیف هوشمند دارای ال ای دی هایی در زیر لایه خارجی آن است که میتواند به رنگهای مختلف در بیاید.سفارشی سازی برنامه و کنترل پنل های ال ای دی توسط نرم افزار هوشمند نانولیف انجام میشود،همچنین میتوان با استفاده از دستیار هوشمند گوگل و یا سیری دستگاه را با صدای خود کنترل کنید.دکمه ی فیزیکی نیز بر روی پنل تغذیه کارگذاشته شده که امکان کنترل دستگاه بصورت فیزیکی را فراهم می نماید.

نورپردازی داخلی مدرن نانولیف پنل های نوری مدرن

ماژول Rythm :

با افزودن ماژول Rythm به پنل های نانولیف،خود را در یک سمفونی نور و ریتم غوطه ور کنید. این تکنولوژی پیشرفته با بهره گیری از الگوریتم های اینترنت اشیاع با اسکن نمودن صدای محیط و آنالیز نمودن آن موسیقی را تشخیص داده و آن را به نور های زیبایی تبدیل می کند.نانولیف بصورت هوشمند با توجه به ژانر موسیقی نور محیط را تنظیم می نماید.

این بخش بزودی بروزرسانی می شود.

سفارش محصول