EPEAK
اشتراک

وایو هوشمند

پر هایی که بر روی نسیمی از نور حرکت می کنند

باد ، پدیدآورنده ی زندگی در ابرهای باران زا و مرگ در توفان ، یکی از اسرار آمیزترین خدایان ایرانی است. وایو که اشاره به خدای باد در ایران باستان دارد نوعی سیستم نورپردازی مدرن است که در آن پر هایی زیبا به وسیله ی باد به حرکت در می آیند و با نورپردازی خاص و هوشمند ، چشم اندازی فوق العاده زیبا و آرامش بخشی به محیط شما خواهد داد.

0
1

وایو هوشمند ، محصولی بومی سازی شده:

این سیستم که برای اولین بار در نمایشگاه نورپردازی های مدرن لیون به نمایش درآمد ، نوعی سیستم تزئینات محیط میباشد که به همت مهندسان توانای شرکت داده گستر ایپک با هدف طراحی دکوراسیون شهری مدرن و با بهره گیری از آخرین تحولات در زمینه ی اینترنت اشیا و خانه هوشمند ، به منظور آراستن انواع محیط های مسقف و سرباز طراحی و ساخته شده است. در ایده پردازی این طرح نو و چشم نواز ، از تلفیق زیبایی حرکت نامنظم پر ها در ستونی شفاف از تونل باد و نور پردازی RGB (متشکل از طیف های نوری شامل 16 میلیون رنگ) بهره گیری شده است. این ایده نو که کاملا بومی بوده در اندازه و ابعاد دلخواه تولید میشود و متناسب با محیط مورد استفاده با مواد اولیه مختلف و در رنگ های متفاوت ساخته شود.

امکانات دستگاه:

این دستگاه مجهز به ریموت کنترل های بی سیم بوده که بسته به سفارش میتواند با اپلیکیشن تلفن های همراه هوشمندی ارائه گردد که کنترل تمام حالت های ، نوری و رنگی را از این طریق میسر میکند.همچنین در صورت نیاز بستری برای همگام سازی دستگاه ها با یکدیگر نیز وجود دارد.

وایو هوشمند قابلیت تو.لید در ابعاد دلخواه را دارد.

سفارش محصول