EPEAK
اشتراک

پنل های بی نهایت

به بی نهایت قدم بگذارید

شما در مقابل آینه ای قرار دارید که با راه اندازی سیستم آن در لحظه ، به دنیای دیگری هدایت خواهید شد! با قرار گرفتن مقابل آینه ی بی نهایت، بیشتر و بیشتر در عمق آن فرو خواهید رفت و احساسی همانند ایستادن در مقابل دریچه ی با عمق بی نهایت را خواهید داشت!اگرچه عمق پنل مقابل روی شما فقط چند سانتی متر می باشد! ما شما را به تجربه ی حس زیبایی های هندسی و عمق پر از جزئیات این محصول دعوت می کنیم.

0
1

پنل هایی با بعد بی نهایت:

محصولی نو و خیره کننده که در طراحی و ساخت آن از تکنیک های اپتیکی و الکترونیکی استفاده شده و در نورپردازی آن از سیستم RGB بهره گرفته ایم که توانایی ارائه بیش از 16 میلیون رنگ را داراست و جهت مدیریت شدت نور و رنگ سیستم نور پردازی مجهز به کنترل از راه دور می باشد.

این تابلو که معمولا متشکل از یک سطح شیشه ای و قابی به زخامت 2 تا 5 سانتی متر است ، بسته به پارامتر های انتخابی، قادر است عمقی متغیر و مجازی را به تصویر بکشد که هر بیننده ای را مجذوب خواهد کرد.این محصول که بی شک آراینده ای جذاب و زیبا برای محیط های تجاری ، مسکونی و نمایشگاهی شماست می تواند در مکانهایی مانند کف ، دیواره و سقف آسانسور ها و فروشگاه های لوکس، غرفه های نمایشگاهی ، میز های غذاخوری رستوران های مجلل و غیره استفاده شود.

پنل های بینهایت قابلیت ساخت در تمامی ابعاد و پیاده سازی در تمامی سطوحی که قابلیت نصب شیشه را داشته باشد را دارند.

سفارش محصول