EPEAK
اشتراک

هواسنج هوشمند

قطرات باران زیر سقف شما...!

در عصر حاضر،تقریبا راه های بسیار زیادی از جمله اخبار ، اینترنت و یا هر نوع وسیله ی دیگر برای اعلام وضعیت آب و هوا در اطراف ما وجود دارد و ما قبل از ترک محل از این وضعیت باخبر هستیم. اما هیچ کدام از این ابزار ها شایستگی لازم را در برابر هواسنج هوشمند را نخواهند داشت.این دستگاه قادر خواهد بود آب و هوا را بصورت فیزیکی در درون خود شبیه سازی کند.

ما به کمک جعبه‌ای مدرن توانسته ایم، وضع آب و هوای روز بعد را به شکلی واقعی نمایش دهیم. هواسنج این توانایی را دارد که با قطرات ریز آب، شکل گیری توده ‌ی ابر و البته تغییر رنگ و نور محیط، وضعیت آب و هوای روز بعد را به صورت عینی به نمایش بگذارد.

آیا شما هم به خوابیدن و یا مطالعه در کنار صدای باران علاقه مندید؟میتوانید شدت بارش باران را کنترل نمایید،باران نم نم پاییزی و یا باران تند بهاری!
0
1

هواسنج چگونه کار می کند؟

هواسنج با اتصال به مراکز هواشناسی آخرین وضعیت آب و هوای اطراف خود را دریافت نموده و با همگام سازی هوشمند وضعیت آب و هوا را در درون محفظه شیشه ای خود شبیه سازی می کند.

بنابراین اگر آب و هوا بارانی باشد، در درون هواسنج قطرات باران شبیه سازی شده و باران می آید.همچنین در صورتی که هوا ابری باشد،محفظه ی دستگاه شروع به تولید مه نموده و تکه ابری در درون آن شکل می گیرد.و در صورت طوفانی بودن نیز شبیه ساز رعد و برق وارد عمل شده و بهد کمک دیگر المان ها هوایی کاملا طوفانی را شکل میدهند.

امکانات دستگاه:

هواسنج قابلیت تنظیم نمایش آب و هوای امروز و یا روز بعد را دارد.همچنین امکان نمایش آب و هوای موقعیت دیگر را نیز داراست و شما میتوانید آب و هوای مکان دیگری را در مکان خود تجسم کنید. هواسنج هوشمن دارای ریموت کنترل از راه دور میباشد و قابلت تنظیم آب و هوا بصورت دستی را دارد.بنابراین شما مجبور نیستید دستگاه را با آب و هوای محیط همگام سازی کنید و میتوانید بصورت دستی آن را به هر حالت دلخواهی با خلق و خوی خود تنظیم نمایید.

همچنین امکان ساخت در ابعاد گوناگون نیز وجود دارد.

هواسنج هوشمند در ابعاد دلخواه قابلیت ساخت دارد.

سفارش محصول