EPEAK
اشتراک

درخت خورشیدی هوشمند

هماهنگی میان انرژی سبز و محیط

درخت خورشیدی هوشمند نوعی سازه ی خود متکی است که انرژی مورد نیاز خود را به توسط پنل های خورشیدی صورت کامل از نور خورشید تامین می کند.این سازه که یه سیستم کاملا مستقل است ، انرژی سبز را برای طیف وسیعی از خدمات فراهم می کند.

این محصول گامی بلند در هوشمند سازی محیط و همچنین تولید و تامین انرژی های سبز می باشد.

در فضاهای پر رفت و آمد همانند محوطه بیرونی مراکز خرید، پاساژ ها و یا پارک ها نیاز به فضای مناسبی جهت نشستن و استراحت می باشد،درخت خورشیدی هوشمند به نحوی طراحی شده که این نیاز را تامین نموده و امکاناتی جالبی نیز در اختیار افراد قرار می دهد.بدین صورت که افراد می توانند در فضای تعبیه شده ی زیر سازه ، با استفاده از شارژر های که انرژی خود را از درخت خورشیدی هوشمند تامین می کنند ، وسایل الکترونیکی خود را شارژ نموده و همچنین از نقطه ی اتصال اینترنت بیسیم یا wifi - Hotspot بهره مند شوند.امکان گوش دادن به موسیقی و یا رادیو ، پخش تصاویر در مانیتور تعبیه شده و همچنین تامین گرمایش محیط از طریق انرژی خورشیدی نیز فراهم شده است.

0
1

ویژگی های درخت خورشیدی هوشمند:

با استفاده از درخت خورشیدی هوشمند ( آلاچیق هوشمند ) میتوان شهر را به یک مرکز همواره متصل به دنیای اینترنت با استفاده از انرژی پاک تبدیل نمود.درخت خورشیدی هوشمند در هنگام فرا رسیدن شب ، انرژی ال ای دی های تعبیه شده را فراهم نموده و درحالی که روشنایی محیط را تامین می کند ، خود نیز جلوهی بسیار زیبا و مدرنی به محیط می دهد.

پنل های خورشیدی:

سازه هایی از ماژول های فتو ولتائیک برای تامین انرژی درخت خورشیدی هوشمند طراحی شده است.این پنل ها بصورتی طراحی شده اند که شکلی نمادین همانند برگ های درخت داشته باشند،که در زیبایی این سیستم تاثیر زیادی دارد.این ماژول ها با بهره وری بیش از 21 درصد،توان تامین کامل انرژی درخت خورشیدی هوشمند را فراهم میکنند.

دسترسی سریع و قابل اعتماد به اینترنت:

در نزدیکی هریک از درخت های هوشمند،کاربران قادر خواهند بود به راحتی از طریق محل اتصال وای قای به اینترنت پر سرعت دسترسی پیدا کنند.

ویژگی های امنیتی و کنترلی:

هر یک از این سازه ها توسط دوربین مادون قرمز 360 درجه کنترل می شوند و همچنین دکمه ی شرایط اضطراری نیز بر روی بدنه تعبیه شده است.

نمایشگر لمسی:

از طریق نمایشگر هوشمند و به لطف رابط کاربری زیبا و چند زبانه آن ، اطلاعات و امکانات مختلفی را میتوان در اختیار عموم قرار داد که در آن برنامه های کاربردی نیز جای داده شده اند.

صفحه ی اعلانات:

بر روی بدنه ی هرکدام از درخت های هوشمند فضایی برای نمایش پیام های استاتیک گوناگون از جمله اطلاعات عمومی ، تبلیغات تجاری و یا اطلاعیه های دولتی تعبیه شده است.

شارژر های الکترونیکی:

صندلی های زیبا و راحتی در کنار هر درخت خورشیدی هوشمند برای استراحت و آرامش در طول فرآیند شارژ باتری و همچنین برای گشت و گذار راحت در اینترنت از طریق دسترسی رایگان به WI-FI قرار داده شده است.

این بخش بزودی بروزرسانی می شود.

سفارش محصول